Оптовий склад-магазин

Шановні підприємці для перегляду цін та оформлення замовлення вам обов'язково потрібно зареєструватися та зателефонувати за номером внизу сайту для активації.

Оптова компанія «ARTTRADE» успішно працює та розвивається на українському ринку вже понад 13 років. Асортимент постійно оновлюється.

У нас Ви можете придбати велосипеди на будь-який смак: гірські, міські, підліткові, фолдери, фетбайки.
Чому потрібно вибрати наші велосипеди: На всі велосипеди є гарантія 10 років на раму та 18 міс. на комплектуючі. Велосипеди українського виробництва. Усі велосипеди зібрані на 85%.
З будь- яких питань Ви можете зв'язатись з нашим менеджером.
  • Особливості гірського велосипеда: зміцнена трапецієподібна рама, м'яка амортизаційна вилка, наявність задньої підвіски (у деяких дисциплінах), піднята каретка для збільшення дорожнього просвіту в рівень з втулками (на хардтейлах з діаметром коліс 26"), товсті покришки.
  • Особливості міських велосипедів: комфортна посадка – вона практично пряма, що знижує навантаження на руки та покращує огляд дороги. У них проста конструкція, зручне кермо, що розташовується на рівні живота, максимально зрозуміле керування.
  • Фолдер (складний велосипед) - це малоформатний байк, який має повний набір якостей, властивих класичним велосипедам. рама, Що Трансформується, дозволяє складати байк в компактну конструкцію, яку зручно переносити і зберігати в будь-якому місці: в коморі, машині, не роботі під столом і ін.
  • Фетбайк – позашляховий велосипед, оснащений великими колесами, завширшки до 97 міліметрів. Він призначений для їзди по нестійкій поверхні – снігу, піску, болотистим місцевостям, що забезпечується можливістю змінювати тиск у шинах.
  • Особливості гібридних велосипедів: Більш вертикальна посадка, зручне положення при їзді. Застосування вилки, що амортизує, яка поглинає вибоїни. Достатньо широкі шини для кращого зчеплення та стабільності їзди.
  • Особливості підліткових велосипедів: велосипеди мають м'яку підвіску. Порівняно вузьке кермо, оскільки у підлітків не така широка відстань між руками. Катаючись на дорослому велосипеді, вони можуть відчувати постійний дискомфорт у плечовій та поперековій ділянці, що небезпечно для організму, що росте, і створює додаткове навантаження.